Betist Ödeme Yapıyor mu?

0

Betist, bahis hayatına başladığı günden bu yana pek çok alanda büyük başarılar elde etmiştir. Bu başarılardan biri de sunmuş olduğu eğlenceli oyun kategorileridir. Ancak bu oyunların oynanabilmesi için öncelikle ödeme işlemlerinin yapılması gerekir. Kullanıcılar bu konuda yatırma işleminden daha çok çekme işleminde bir sorun olup olmadığını merak ederler. Çünkü bu oyunlardan elde ettikleri kazançları sorunsuz bir şekilde çekebilmek onlar için oldukça önemlidir. Bu yüzden de internet ortamında Betist Ödeme Yapıyor mu? şeklinde sorulara den geliriz.

Para çekme işleminizi Betist’in size sunduğu ödeme seçeneklerinden birini seçerek dilediğiniz gibi gerçekleştirmeniz mümkündür. İşlem süresi en fazla 15 dakika sürer ve konuda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Sadece bu konuda belirlenmiş olan limitlere uygun olarak hareket etmeniz gerekmektedir. Bu da son derece basittir. Çünkü yöntemlerde birbirinden farklı limitler bulunduğundan size uygun olanını mutlaka bulabilirsiniz.

Betist Ödeme Yardımı

Para çekme ve yatırma işlemleri her ne kadar kolay olsa da site yeni üyeler yararlansın diye Betist Ödeme Yardımı için bir platform oluşturmuştur. Bu platform sitenin en alt kısmında yer alan para çekme ve yatırma sekmeleri içerisinde bulunur. Burada ise ödemelerle ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Bu sekmede bulunan canlı destek uygulaması sayesinde işleminiz süreci boyunca asla zorlanmayacaksınız.

Betist Ödeme Seçenekleri

Betist, kullanıcıların en fazla önem verdiği konulardan biri olan ödeme seçenekleri konusunda da oldukça başarılı adımlar atmıştır. Bu seçenekler en fazla tercih edilenler arasından seçilerek oluşturulmuştur. Bu yüzden müşteriler ödeme konusundaki beklentilerini siteden çok iyi bir şekilde elde etmektediler. Birbirinden hızlı Betist Ödeme Seçenekleri ve alt limitleri aşağıda sıralandığı gibidir.

Betist Para Yatırma

  • Cepbank para yatırma: Alt limit 100 TL
  • Ecopayz para yatırma: Alt limit 100 TL
  • Astropay para yatırma: Alt limit 25 $
  • Paykasa para yatırıma: Alt limit 10 €
  • Pidpay para yatırıma: Alt limit 50 TL

Betist Para Çekme

  • Havale para çekme: Alt limit 100 TL
  • Ecopayz para çekme: Alt limit 100 TL
  • Eft  para çekme: Alt limit 100 TL
Share.

About Author

Leave A Reply