Betivo Mobil Ödeme

0

Güvenilir bahis platformlarından Betivo ile dilediğiniz gibi para kazanabilir ve son derece eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Alanının en başarılı ve en çok kullanılan platformlarının başında gelmektedir. Mobil cihazların tamamıyla uyumludur. Bu sayede hangi cihazdan isterseniz onunla kullanabilecek ve tahmin bile edemeyeceğiniz kadar avantajlı olacaksınız. Ayrıca unutulmamalıdır ki lisanslı olarak hizmet vermektedir. Dolayısıyla lisans bilgilerini de sitesinde açıkça sunmuştur. Artık dilediğiniz gibi onu sorgulayabilecek ve net bilgiler alabileceksiniz. Bunun dışında söylenmelidir ki Betivo mobil ödeme konusunda da çığır açan yeniliklere sahiptir. Örneğin tek bir QR kod ile saniyeler içerisinde hesabınıza dilediğiniz gibi para yatırabilir ve çekebilirsiniz. Peki bu konuda daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?

Betivo Mobil Para Yatırma

Son derece basit bir şekilde para yatırabileceğiniz Betivo sayesinde artık avantajlı olacaksınız. En ufak bir dolandırılma sorunuyla bile karşılaşmayacaksınız. Unutulmamalıdır ki bu kuruluş sahip olduğu tüm özellikleri kullanıcılarına en iyi şekilde sunmaktadır. Örneğin ödeme yöntemleri sayısı fazladır. Yani siz burada kısır seçenekler ile karşılaşmayacaksınız.

Havale, kredi kartı, QR kod gibi banka yollu ödemeleri kolayca yapabileceğiniz gibi ecoPayz, Neteller, Skrill gibi daha farklı yöntemlerle de para yatırıp çekebileceksiniz. O halde hemen şimdi buraya kayıt olabilir ve siz de dilediğiniz gibi gelir elde edebilirsiniz. Bilmelisiniz ki Betivo mobil para yatırma konusunda da farklı avantajlar tanımıştır. Örneğin kullanıcılarının mobil site üzerinden ya da uygulama ile para yatırıp çekmesi kolaylaştırılmıştır.

Betivo Mobil Para Çekme

Son derece basit bir şekilde hesabınızdan para çekebileceğinizi bilmelisiniz. Öyle ki Betivo mobil para çekme yöntemleri sayıca fazla tutulmuştur. Örneğin havale, QR kod, ecoPayz, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Skrill, WebMoney gibi farklı seçeneklere sahiptir. Bunun dışında söylenmelidir ki hem mobil site üzerinden hem de uygulama üzerinden basitçe para çekip yatırabilecek olmanız size çok iyi hissettirecektir.

Artık dilediğiniz gibi yolunuza devam edebilecek ve tüm beklentilerinize karşılık bulacaksınız. Buradan para çekerken sadece dikkat etmeniz gereken şey minimum ve maksimum rakamlar olacaktır. Örneğin havale ile tek seferde en az 100, en fazla 2000 TL çekebilirsiniz. Tabii bu rakam tek seferlik olup bir sonraki çekimde de yine aynı limitlerden faydalanacaksınız.

Share.

About Author

Leave A Reply