Piabet Yorumlar

0

Sektörün en güvenilir bahis sitelerinden biri olan Piabet, Universal Software Solutions şirketinin bir parçası olması ile büyük bir kitleyi peşinden sürükleyebiliyor. 2016 yılından itibaren Türkiye’deki hizmetlerini sürdüren bu site, adeta oyun tutkunlarının adreslerinden biri haline gelmiş durumda. Ayrıca, üstün nitelikte içerik üretmesiyle birlikte, güçlü oyun ve altyapı sağlayıcıyla birlikte çalışmaktadır. Sitenin güvenilirliğini kanıtlayan en önemli etken ise, Curaçao Lisansı’na sahip olmasıdır. Siteden kaliteli bir hizmet almak isterseniz, Piabet Yorumlar kısmında yer alan ifadelere bakabilirsiniz.

Siteyi sizden önce deneyimlemiş kişilerden yararlanmanız son derece mantıklı olacaktır. Yorumlara göz attığımızda, büyük bir çoğunluğun olumlu ifadeleri olduğunu da göreceksiniz. Genel bir müşteri memnuniyeti söz konusu olsa da, zaman zaman varolan şikayetlere de rastlanabiliyor.

Piabet Şikayet Konuları

Piabet kurulduğu günden itibaren, aynı tasarım ve altyapı ile hareket etmektedir. Bu duruma bazıları istikrarlı dese de Piabet Şikayet Konuları ele alındığında bazıları da bu durumdan rahatsız olduğunu dile getiriyor. Bu yüzden şirketin hizmet politikaları, ortada hiç bir şey yokken eleştireye tabi tutuluyor.

Aslına bakarsanız, şirket para yatırma ve çekme, iletişim seçenekleri yönünden ise son derece güçlü olmasının yanında, giriş problemleri ile de gündeme gelmiyor. Fakat erişim engeli olduğu zaman böyle bir durum yaşanıyor. Zaten o da adres değişimi ile kısa süre içerisinde halloluyor. 

Piabet İletişim Seçenekleri

Canlı destek hattı konusunda oldukça iddialı bir yapıda olan Piabet, onlara günün her saati ulaşma imkanı veriyor. Müşteri odaklı bir politika izleyen ve çözüm bulana kadar iletişimi kesmeyen başarılı bir ekip. Aynı zamanda ulaşma süreniz de diğerleriyle kıyaslanınca oldukça kolay. 

Bunun yanı sıra sitenin kendi sosyal medyası da, Piabet İletişim Seçenekleri arasında yer alıyor. Özellikle Twitter, en iyi yardım alabileceğiniz platform. Siteyle alakalı en ufak bir şey, sayfada anında paylaşıyor. Bunlardan en önemlisi ise güncel adres. Zaman yapılan adres değişiklikleri sonrası güncel adrese ulaşmak da problem yaşayabilirsiniz. Ancak Twitter hesabını takip ederek bu sorunu geride bırakmış olursunuz. Çünkü Twitter adresinde giriş linkini bulabileceksiniz.

Share.

About Author

Leave A Reply